Hemel Hickson Decor Prime Sayerlack Markalı Ürünlerde Kargo Bedava

Hakkımızda

1980 yılında Halit Bayraktar tarafından kurulan firmamız; İthal ve yerli olmak üzere iç ve dış cephe ahşap boyaları ile vernikleri, iç ve dış cephe inşaat boyaları ile vernikleri,  mobilya boyaları ve vernikleri, parke vernik ve cilaları ile sprey boya ürünlerinde toptan ve perakende alanında faaliyet göstermektedir.

 

Betek Boya (Filli Boya, Nippon Boya, Fawori, Alligator, Tempo), Marshall Boya (Marshall, Herbol, Hammerıte, Cuprinol), Hemel (Hickson Decor, Prime, Hemel, Sayerlack), Remmers, Polisan, Çavuşoğlu (Raykon by jansen, Raymax Sprey Boya), Peter-Kwasyn (Belton Sprey Boya, Racing Sprey Boya), Heller (Dupon, Nova, Gala, Polypar), Ünlü Boya, Tek Boya ürünlerinin bayiliğini yapmaktadır. Bunların yanı sıra Dekor fırça ve rulo, Stargil fırça, Henkel ürünleri, Atlas Zımpara, Sıa zımpara, Norzon zımpara, Eco Service Sprey Boya, Pronto Sprey Boya, Akçalı Sprey Boya ürünleri de firmamızda hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca Filli Boya Renxmatik ve Marshall Boya Anında Renk sistemiyle; istediğiniz rengi istediğiniz tonda, milyonlarca renk ve seçeneklerle, hızlı, kolay ve kişiye özel olarak üretiyoruz. Sprey Boya dolum sistemimizle istediğiniz rengi istediğiniz tonda sprey boya olarak da üretip hizmetinize sunuyoruz.

 

44 yıllık birikim ve deneyimimizle iç ve dış mekan ile ahşabı  ilgilendiren tüm konularda danışmanlığınızı yapmaktayız.  Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kaliteli ve doğru ürün ile uygun fiyat ve kaliteli hizmet her zaman müşterilerimiz için birinci önceliğimiz olacaktır.